Opatření od 2.11. do 20.11.2020

Vážení a milí studenti,
srdečně Vás zdravím a posílám upravené opatření k organizaci výuky na základě nového usnesení vlády, které platí do 20.11. 2020.
Pro nás pro všechny je tato situace velice složitá, ale přesto děláme vše proto, aby výuka probíhala dle vzdělávacích plánů. To, že se to někdy úplně nedaří a my i Vy děláme chyby je normální, ale přece nás to nemůže odradit od společného úkolu a ten zní:
Zvládnout část učiva tohoto školního roku formou distanční výuky a odnést si z toho maximum dovedností, znalostí a informací. Odměnou je pak vědomí, že jsme se i v této těžké situaci zvládli vzdělávat a to není málo!!!
Pro Vás, pro studenty, je určitě nyní náročné nastavit si individuální studijní režim, ale vězte, že je to těžké pro každého. Berme to jako trénink! Pokud to zvládneme, posune nás to dál a v rychle měnícím se světě bude schopnost učit se novému obrovská výhoda! Proto Vás, naši milí studenti, žádám o zodpovědný přístup k Vašemu vzdělávání!
S přáním pevného zdraví za celý pedagogický sbor
Ivana Hýblová